Prosinec 2007

Mix Markových fotek

23. prosince 2007 v 0:53 | Lea
Mark (II) Keller

Foto Marka...

23. prosince 2007 v 0:52 | Lea
Mark (II) Keller

Erdyho autogram...

23. prosince 2007 v 0:50 | Lea
Erdogan Atalay


Diplomky za Blesčawču

23. prosince 2007 v 0:42 | Lea
Moocinky sa omlúvám za meškání...☻☻☻

Po dlehej dobe Bleskowka

14. prosince 2007 v 23:04 | Lea
1.Kto je to na obrázku???(chodila s Justinem Timberlakem)
2.Ak wieš napíš 1 film v ktorom hrala...
3.Tešíš sa na víkend??ja hej...
4.Čo chceš na diplom??
5.Papa

One photo

14. prosince 2007 v 22:58 | Lea

Julia v jiných rolých

14. prosince 2007 v 22:53 | Lea

Reklama

14. prosince 2007 v 22:50 | Lea
Z Erdyho fanwebu....!CLICK!
>> Media Player (690 KB) è zde

Žeby New foto??

14. prosince 2007 v 22:47 | Lea

Alex a Rex

14. prosince 2007 v 22:42 | Lea

Článek z AHA (Gedeon-Krkavčí otec)

14. prosince 2007 v 22:38 | Lea

Pravá tvář komisaře Rexe: Krkavčí otec! Zneužívá naši dceru! nařkla ho exmilenka


Gedeon Burkhard s filmovým psem Rexem. Dnes hraje i v dalších německých seriálech, například Kobře 11.
Německého herce Gedeona Burkharda (37), který proslul jako policista Alex Brandtner, majitel neohroženého policejního psa ze seriálu Komisař Rex, teď ostře v novinách napadla jeho bývalá italská přítelkyně. Filomena Ianncone (28) řekla, že populární herec je prachbídný otec a že jejich společnou dceru Gioiu (2) zneužívá jen ke svému prospěchu.
"Gedeon se o výchovu Gioiy vůbec nestará," tvrdí Filomena. "Letos ji navštívil pouze jednou, a to i přes to, že bydlí jen kousek od nás." Filomenu prý nejvíce štve, že na veřejnosti se snaží její bývalý přítel prezentovat jako milující otec rodiny, který z natáčení vždy hrozně moc pospíchá domů do Berlína, aby mohl volný čas trávit se svou malou dcerou. "Neuvěřitelně se přetvařuje, je to lhář a lump," zuří Filomena. "Gioiu zneužívá jen k udržení své pověsti milujícího starostlivého otce." Přes úřady to ale řešit zatím nehodlá. Prý nechce, aby Gioia měla na svého otce špatné vzpomínky.
Filomenu může ale těšit, že to, co biologický otec zanedbává, vynahrazují své vnučce jeho rodiče. U dědečka a babičky tráví teď Gioia spoustu času.
ČERPÁNO Z DENÍKU AHA

Chyby Blog.cz

9. prosince 2007 v 13:47 | Lea
Ak ti vadia chyby blog.cz tak sa podpíš

Máš rád/a Chrisa Rittera?

9. prosince 2007 v 11:28 | Lea
Hlasujte v ankete....

Semir v uniforme

9. prosince 2007 v 11:23 | Lea

Staré foto z fantreffen

9. prosince 2007 v 11:16 | Lea

Hm...kaskadér Erdy

9. prosince 2007 v 11:05 | Lea

Závodník Erdy

9. prosince 2007 v 11:02 | Lea

Erdy s dlhými vlasmi

9. prosince 2007 v 11:00 | Lea

Celý životopis Erdyho

9. prosince 2007 v 10:56 | Lea
Tento pozoruhodný herec se narodil 22.září 1966 ( čtvrtek) v Hannoveru. Jeho matka je Němka, otec je Turek. Erdogan Atalay vyrůstal v Německu, ale s rodinou svého otce se dodnes stýká. První kontakt s herectvím měl v osmnácti letech ve hře " Mohu s Vámi pracovat ?", na jejímž základě byl angažován do divadelní hry " Aladin a kouzelná lampa." Jeho působení se však omezovalo na statování v komparsu, ale protože v něm sílila touha po opravdovém hraní, začal v jedenadvaceti letech studovat scénické umění na Hamburské univerzitě.
Brzy se začal objevovat v menších rolích v Hamburských divadlech. Jeho první televizní rolí byla postava Řeka Greca v seriálu pro mládež s názvem " Hudba po troškách."( Muzik groschenweise). Dále se objevil v seriálech Dvojité nasazení, Hlídka, Klaun… Největší úspěch však získal až v roli tureckého vrchního komisaře Semira Gerkhana v seriálu Kobra 11, kde začal hrát od roku 1996. V roce 2000 si zahrál hlavní roli v televizním filmu "Maximální rychlost", byla to postava poštovního doručovatele Markuse Schneidera.
Erdogan Atalay má rád adrenalinové sporty, mezi jeho koníčky patří jízda na kolečkových bruslích, tu uplatnil i ve filmu Maximální rychlost, dále je to potápění , seskoky s padákem, rád jezdí na koni, i když, jak sám říká na tuto zálibu mu nezbývá moc času a je vděčný, když si v seriálu Kobra 11, může na koni zajezdit. Erdogan je vášnivý domácí kutil. Další jeho velkou zálibou jsou auta. Vlastní veterána Spitfire MK3 z roku 1969, Masserati a BMW. Nebezpečí se nebojí, mnoho krkolomných scén v seriálu Kobra 11 natáčel sám bez zastoupení kaskadéra. Jako například skok z vrtulníku v epizodě Děti slunce, skok z Veletržní věže v Kolíně nad Rýnem v epizodě - Láska až za hrob, a mnoho dalších.
Erdogan Atalay se věnuje se také psaní, píše knihu Ali a Baba, a některé předlohy k epizodám v Kobře 11, např. epizoda s názvem Mat. Se svojí životní partnerkou Astrid Ann Marií Pollmannovou žije střídavě v Berlíně a v Kolíně nad Rýnem.
Jeho Semir Gerkhan je synem tureckých rodičů, vyrůstal v Berlíně a stal se členem policejního sboru dálniční policie. Díky svému klidnému a diplomatickému jednání je u kolegů oblíben. Dokáže druhým naslouchat a vcítit se do jejich rozpoložení. Dokáže se také postavit za kamaráda.
Co se Erdoganovi na roli Semira líbí? " Semir je kliďas, nebojí se riskovat a převzít odpovědnost za životy druhých. Je mi hodně podobný. Na mé roli je nejzajímavější , co všechno se ode mě chce a co já musím být schopen splnit. Má postava se dostává do extrémních situací, které mi dovolují ukázat různé stránky její povahy. Tento vývoj neustále pokračuje a Semir tak získává zajímavou osobnost."
Na setkání Fan Clubu v srpnu 2002 nám Erdogan prozradil že spolu s Ann Marií čekájí dítě. 22.11.2002 přišla na svět císařským řezem v 8,52 Amira Pauleta Melisande. 13.8.2004 se Erdogan s Ann Marií oženil, svatba se konala v Berlíně. Erdogan se věnuje také různým akcím na pomoc postiženým a nemocným dětem.

Moje diplomky

9. prosince 2007 v 10:52 | Lea

Reťazák

5. prosince 2007 v 18:10 | Lea
Vyhrála jsi 10 miliónů. Co s nima uděláš?Idem na koncert PLACEBA♥♥♥
Máš možnost týden strávit se svou oblíbenou hvězdou, ať už je to zpěvák/zpěvačka, herec/herečka, sportovec/sportovkyně atd... Kdo to bude?...Christian Oliver...napríklad♥
Najdeš na zemi peněženku, ve které budou 3000 Kč, občanka a řidičák. Co s ní uděláš?No ešte sa mi to nnestalo tag newiem
Jdeš po ulici a před sebou uvidíš skvělýho kluka, ale najednou zakopneš a spadneš, co uděláš?Začala by som nadávať
Gumoví medvídci/ Čokoláda=Gumítci
Máma/ Táta =Aj mamča aj tatko
Vánoce/ Velikonoce =Vánoce
Komedie/ Horor =Horor
Tenisky/ Kozačky =Tenisky
Pak napiš 3 blogy, které si tento řetězák mají udělat :)Tie kt. majú radi reťazáky ale aj SB♥

Reťazáčik...od Lenky(SB)

2. prosince 2007 v 16:05 | Lea
Máš ráda hrozny ?jasan...☻
Máš rada hroznovou vodu ?ale hej....☻
Chutí ti víno ?hwj...chutí...
Které hrozny máš nejradši ?hm...to je jedno....
Proč ? lebo...no proste lebo...
Sníš i hrozny s peckami ?...s peckami....čo to je...??
Kupujete hrozny?jasne.....
Které blogy mají pokračovat ?tie ktoré majú radi hrozny

Kreslené obrázky

2. prosince 2007 v 11:59 | Lea

"Alarm für Cobra 11"


Rozhovor s Erdoganem

2. prosince 2007 v 11:55 | Lea

Rozhovory 2007 v "TV Direkt"

"20 minut dlouhý, neuvěřitelný, ještě tu nikdy nebal- kaskadérský kousek."
Když se člověk dívá na matku všech německých akčních seriálů "Alarm für Cobru 11 - dálniční policii" (RTL) člověk přemýšlí a vidí šílená auta, samo sebou vedle vlnitý pohyb přívěsu, nádrže ,nákladní vlaky mocně explodují a vidí i tvář Erdogana Atalaye (* 22.9.1966 v Hannoveru).Je synem německé matky a tureckého otce. Je v pořadí třetím dálničním vrchním kriminálním komisařem Semirem Gerkhanem na dálnici,na spolkové národní dálnici nastavuje svůj živou proti nebezpečným zločincům. Práce mu však dělá radost. Atalay je samý žert, a tuto radost z hraní může zprostředkovat herc také v interview. Erdogan Atalay je naprosté náladě ...
TV Direkt: Co jste dělal před rokem 1996 než jste nastoupil jako vrchní kriminální komisař u "Alarm für Cobra 11" ?
Erdoğan: V první řadě to byl nabídnutý Casting, který já jsem udělal. Potom jsem rozvažoval, zda budu dále hrát v divadle nebo v televizi. S natáčením jsem žádné zkušenosti neměl, bylo to něco nového, co jsem chtěl zkusit. Na začátku se nevěřilo že seriál bude ten pravý , ale nakonec přece zůstal zachovaný a to až do dneška. Od obuvi pro nemluvňata jsem vyrůstal ze seriálem a uvidím jestli spolu i zestárneme.
TV Direkt: Jste po jedenácti letech u "Cobry 11" do schématu vžitý ?
Erdoğan: V našem televizním světě musí televizní hrdina proti tomu bojovat, aby v seriálu nebyl jednotvárný. Je německý jev, že lidé jen málo věří, že herci kteří dlouho v TV hrají, mohou začít dělat něco jiného. Mimo to jsou zde lidé, kteří přes Cobru 11 podávají zprávy, že seriál je dobrý. Je to jako když člověk vyrazí tak proti větrnému mlýnu a je z toho někdy unavený. Tak je to i filmu - je to samostatný obor strčený v zásuvce. To znít vždy tak, zda to co člověk dělá, dělá dobře.
TV Direkt: "Cobra 11" je pravá babička v dnešním standardu. Proč věříte, že má "Alarm für Cobra 11" stále ještě takovou úspěšnost ?
Erdoğan: Já věřím, že děláme hodně, aby seriál nestagnoval, aby se jednotlivé díly neopakovaly s tím, co my jsme už uvedli, ale že jsme vždy o jeden krok dále. Nejsou to jen kaskadérské kousky, ale také vážné události, které chceme.vypravovat. Všichni, kteří jsou při tom, musí být progresivní. Mimo to musíme a budeme pracovat pečlivě.
TV Direkt: Co Vás u triku nejvíc rozesměje ?
Erdoğan: Nejvíc mě baví emocionální základy postavy. Ačkoli jsou velmi vysilující. Scénář je jen předloha.. Mimo to je u "Alarm für Cobra 11" není přidělení "hlavní hrdina" a "zbytek". My jsme tým, pracovní tým.
TV Direkt: Je u Vás kaskadérský kousek nebezpečný ?
Erdoğan: Když se provazy trhají, ano. (směje se) Ale toi, toi, toi, (zaklepání) do nynějška vždy vydržely. Na člověku však vždy leží nějaké riziko. Údery auty nesmíme vůbec dělat , to dělají kaskadéři. Nebo v autech nesedí nikdo , když jsou scény moc nebezpečné a údery příliš prudké. Já dělám kaskadérské skoky sám, ale jen takové kde mě má být vidět.
TV Direkt: Který autem jezdíte v soukromí ?
Erdoğan: Já jezdím v Maserati. Mám rád sportovní vozy.
TV Direkt: Jak jezdíte?
Erdoğan: Já jezdím rychle, ale jen když ulici je ulice volná. Kdy rychleji jedu, jezdím opatrně. Já nikoho neuvádím v nebezpečí. Co já vystojím strachui, jsou lidé, kteří na dálnici náhle bez ukázaní směru jízdy a pohledu do zpětného zrcátka přejíždějí z jednoho jízdního pruhu do druhého ,který je určený k předjíždění , a tam s 90 km/h také zůstanou. Blázni.Skoro již nevzdělanci. Tento řidič má jezdit úplně jinak, nevím, že mu takové chování projde.
TV Direkt: Je Vám někdy líto, když auta do "Alarm für Cobra 11" jsou sešrotována ?
Erdoğan: Mnohá auta, která poroucháme vyhlížejí jako totálně moderní, ale nejsou. Jiná jsou dodané prototypy, od Mercedesu a BMW ,ty nesmí na žádnou silnici. Je mi to líto, kdybychom stará auta porouchali. Odstřelili jsme například jeden Rolls Royce a triumf Spitfire. To jsou historické vozidla, která se už nikdy nevrátí zpět.
TV Direkt: Explodovalo někdy při natáčení auto ?
Erdoğan: No ano, byly to správně tragický děj: Auto se k explozi a k hoření uvede ... a náhle je tu houkačka ! Potom světla, která svítí, auto dokonce ještě kus jelo - a žádný nevěděl proč. Stáli jsme všichni jak přimražení. To byl zvláštní moment, má jakost. Srdcervoucí. Ale ... to byl pěkný obraz.
TV Direkt: Například, kdybyste ze seriálu vystoupil. Jaký obraz by byl konečný ?
Erdoğan: Kaskadérský kousek 20 minut dlouhý,obrovský, neuvěřitelný, který tu ještě nikdy nebyl, a zbývajících 40 minut velkých detailů mé tváře a k tomu monolog. (směje se)

Diel Únos (Semir a Chris)

2. prosince 2007 v 11:52 | Lea

Semir Gerkhan a Chris Ritter chtějí odvézt 15letou dceru Kathrin ze školy. Ona je svědkyně v případu. Jak Julia Markwart, tak její kamarádka od Kathrin ze třídy jsou uneseny ze školy. Po pronásledování - honba přes dálnici a nepoznaný únosce uniká s Juliou - dcerou zámožného otce. Nejdříve vycházejí komisařové z toho, že Julii její únosce znal a podezřívají Kevina, Julie má mnoho starších přátel. Kevina však nikdy nikdo z nich neviděl. Podezřelý z únosu je také Daniel Markwart, extrémní zámožný Juliin otec. Již několik měsíců nevychází dobře se svou ženou a rozepře mezi nimi se stupňují. Julia se cítí být svými rodiči zanedbávaná a odstrkovaná. Její život je ve videoklipu na Internetu. Semir a Chris ho najdou pod spoustou E-Mailů se zprávami od Kevina. Než komisaři Kevina zadrží, zkusí Kevin prchnout. Kevin prodává nezletilým dětem drogy, s únosem dívek však nemá nic společného. Únosce se hlásí a vyžaduje od Juliiných rodičů jeden milion eur jako výkupné. Daniel Markwart chce dodat dát k dispozici peníze. Jeho žena chce do případu zapojit a spolupracovat s policií. Myslí si, že únosce by usmrtil její dceru do předání peněz, protože Julie ho viděla a zná. Shromažďují tak všechny jejich peníze - předání peněz, ale ztroskotá a po odkazu únosce od jednoho děvčete, v mrtvole v zastaveném důlním závodu poznají komisaře. Nad Julií se vznáší nejvyššího nebezpečí .....
Hostování:Carlin Imke ("Kathrin Ritter"),Anne-Luise Tietz("Julia"),Gesine Cukrowski("Gabriele Markwart"), Max Herbrechter ("Daniel Markwart"),Burkhard Schmeer, OB Joachim Erwin,Chris Friebe, a jiní

Starší článeček

2. prosince 2007 v 11:49 | Lea
Po několika měsících se díky novému herci změní tak trochu tvář akčního seriálu Kobra 11, který někdo odsuzuje, někdo miluje... Kdo nový tedy přijde do party?
A máme tu jednu čerstvou zprávu od našich západních sousedů. Řeč je o Německu. Tam se totiž již jedenáctým rokem natáčí úspěšný akční seriál Kobra 11. Ten sice už nemá tolik diváků jako v jeho začátcích, i tak si ale vede stále velmi dobře, a tak se není čemu divit, že jeho autoři připravují neustále nové a nové věci.
Začalo to tzv. spin-offem. Autoři z RTL a Action Conceptu si totiž vymysleli, že úspěch série ještě více přiživí a vytvoří něco podobného, jen s jinými herci. A tak vznkla Kobra 11 - Nasazení týmu 2. Série byla přirozeně daleko méně úspěšnější a zatím se dočkala dvou řad. Pak odešel dlouholetý parťák Semira (Erdogan Atalay), komisař Tom Kranich, jehož hrál René Steinke. Nahrazen byl Christianem Oliverem (na fotce vpravo). Po pár desítkách dílů se ovšem Steinke vrátil na své původní místo. Teď ale opět vypadá vše jinak.
Na místo navrátivšího se Steinkeho totiž přichází nový člověk. Jedná se o herce Gedeona Burkharda - jeho příchod už oficiálně ohlásila samotná televizní stanice RTL. Burkharda si může řada z vás pamatovat třeba jako hlavního představitelé rakouského seriálu Komisař Rex, kde vydržel několik sezón. Jak sám Burkhard říká, už se moc těší, až bude moct na tak kvalitním seriálu spolupracovat se špičkovými profesionály. Tak uvidíme na satelitu. Na českou premiéru nové řady si totiž ještě nějaký čas počkáme.

SONB

2. prosince 2007 v 11:37 | Lea
Chcela by som sa ospravedlniť všetkým účastníkov SONB že SONB je pozastavená pretože jedna účastníčka SONB teraz nemá prístup k pc takže si nemože zhánať hlasy,myslím si že by to bolo k nej nefér aby SONB pokračovala keď si nemôže zhánať hlasy

Diplomky za Bleskajdu

2. prosince 2007 v 11:33 | Lea